Úvodní trénink pro začátečníky – leden 2019

Úvodní trénorez_webink pro nové zájemce proběhne v úterý  8. ledna 2019 od 17:30 v Krav Maga Centrum na Mjr. Nováka 34 v Ostravě Hrabůvce. Trénink je zdarma.

Seznámíte se se systémem Krav Maga, tréninkovými metodami a přístupem k řešení konfliktnich situací. Vše si prakticky vyzkoušíte a již z prvního tréninku si odnesete nové poznatky, které vám mohou pomoci v případě konfliktu. Krav Maga pracuje rovněž s psychologickou částí konfliktu a i tuto část si vyzkoušíte.

Krav Maga Centrum Ostrava je součástí světové organizace United Krav Maga World Organization, která je jednou z největších organizací na světě. Věnujeme se výuce boje beze zbraně i se zbraněněmi, jako jsou nůž, mačeta, tyč. Součástí výuky je rovněž výcvik s palnými a improvizovanými zbraněmi a boj proti více útočníkům.

Nezbytnou součástí tréninku je fyzická příprava. Vzhledem k tomu, že Krav Maga není sport, přistupujeme k fyzické přípravě individuálně, tzn. každý cvičí dle svých možností a zvyšuje svou fyzickou připravenost tempem jemu vlastním. Nicméně bez fyzičky nelze očekávat zázraky, tudíž kondici, ohebnost, pružnost a sílu chceme rozvíjet minimálně stejnou měrou jako technickou stránku sebeobrany.

Na trénink si vezměte tepláky nebo dlouhé kalhoty, tričko, pití (nejlépe vodu), ručník. Více nebude potřeba. Posléze budete potřebovat suspenzor a další chrániče, ale to si řekneme na dalším tréninku 🙂

Pozor!!! Nábor je pro všechny starší 18 let. Studenti od 16 let musí mít písemné potvrzení od rodičů.

Registrace na úvodní trénink zde: registrační formulář

Uložit odkaz do záložek.