Jsme United Krav Maga World Organization!!!

Koncem dubna 2016 se Krav Maga Centrum Ostrava stalo součástí jedné z největších organizací zabývajících se výukou systému krav maga -United Krav Maga World Organization. Nad rozvojem našich schopností bude bdít Tomasz Adamczyk, prezident a nejvyšší instruktor United Krav Maga World Organization, má více než 40 leté zkušenosti s výcvikem elitních jednotek nejen v Polsku ale i po celém světě.

United Krav Maga pořádá pro své členy celou řadu tématických kurzů i jednodenních seminářů. Tyto specifické kurzy se zaměřují na aktuální potřeby svých studentů (prohlubování znalostí technik krav maga, taktiky boje… atd.)  či na aktuální bezpečnostní hrozby (únosy, teroristické útoky… atd), na které je možno se připravit mentálně i fyzicky. V řadách instruktorů United Krav Maga World Organization je mnoho expertů na různá bojová umění, taktickou střelbu, speciální operace aj., od kterých budme mít možnost získat poznatky a zkušenosti.

Přístup, schopnosti, nácviky reálných situací v reálných prostředích, to je to, co odlišuje United Krav Maga od ostatních!!!

 

Uložit odkaz do záložek.