Krav Maga Centrum Ostrava

11.1.2015

cervene-b

Krav Maga Centrum Ostrava se zabývá výukou izraelského sebeobranného systému Krav Maga.

Soustřeďujeme se na nácvik reálných sebeobranných technik. Krav Maga vychází z přirozených reakcí člověka, které jsou modifikovány do sebeobranné techniky a cvičením se z těchto technik stává “přirozená sebeobranná reakce”.

Našim studentům předáváme nejnovější informace důležité pro osobní bezpečnost i ochranu svých blízkých.

Studenty připravujeme na možné konfliktní situace a učíme je jakým způsobem rizikům předcházet, zmenšovat nebo rizika eliminovat.

Tréninkem v Krav Maga Centrum Ostrava zlepšíte nejen své fyzické schopnosti, ale i vlastnosti důležité jak v krizové situaci tak i v běžném životě, jako např. odhodlání, vytrvalost, sebevědomí, práce se stresem.

Důležitou součástí výcviku je rozvoj schopnosti identifikace nebezpečí, situačního povědomí,  vyhnutí se konfliktu a deeskalace konfliktu.

Na tréninku není místo pro “ego”, chceme se navzájem učit a zlepšovat. Nesoutěžíme mezi sebou. Spolupracujeme a předáváme si zkušenosti s cílem zlepšit se v rovině fyzických i psychických schopností.

Trénujeme boj beze zbraně i se zbraněmi (tyč, nůž, kubotan, improvizované zbraně …) a na specializovaných seminářích se věnujeme rovněž palným zbraním.

Tréninky probíhají v tělocvičně na adrese:

  • Začátečníci: pondělí a čtvrtek od 17:00 do 18:15

Mjr. Nováka 34

OSTRAVA-HRABŮVKA

  • Pokročilí: pondělí a čtvrtek od 18:30

Mjr. Nováka 34

OSTRAVA-HRABŮVKA