United Krav Maga World Organization

9.1.2015

United_Logo_Velke

Historie United Krav Maga World Organization je úzce spjata s jejím hlavním představitelem Tomaszem Adamczykem. Po více jak 15 letém působení, jako člen elitního týmu expertů Krav Maga Global INSTRUCTORS TEAM, rozhodl se Tomasz Adamczyk vytvořit vlastní organizaci a v roce 2012 založil UNITED KRAV MAGA WORLD ORGANIZATION. Zkušenosti z mnohaleté spolupráce z izraelskými organizacemi Krav Maga, přetavil v unikátní koncept soustavného vždělávání a výuky Krav Maga. United Krav Maga World Organization dnes působí v mnoha zemích celého světa a je jednou z největších organizací zabývajících se výukou izraelského systému boje Krav Maga.

United Krav Maga World Organization je garantem kvality výuky Krav Maga. Všichni instruktoři musí neustále doplňovat své vzdělání, tak aby byli schopni vyučovat sebeobranné techniky odpovídající aktuálním potřebám. I v oblasti osobní bezpečnosti je třeba sledovat vývoj v klíčových oblastech, jako je technika a taktika, kterou používají agresoři. Tomu je pak třeba adekvátním způsobem přizpůsobit techniku, taktiku a trénink.

United Krav Maga reaguje na nové metody a ohrožení, jako např. útoky mačetou, dlouhým nožem nebo útoky z jiných bojových sportů (MMA, Muay Thai … atd.). Techniky sebeobrany se vyvíjí stejně jako se vyvíjí techniky a metody agresorů. Ohrožení, kterým musíme dnes čelit, jsou jiná než v době před 10 či 20 lety.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *