Stálý nábor

Krav Maga Centrum Ostrava je otevřeno každému zájemci o sebeobranu.

Nábor probíhá dvojím způsobem:

A) Vstup do nově otevřené třídy. Nové třídy otevíráme zpravidla v září a na přelomu ledna a února. Výhodou je, že začínáte ve skupině lidí, kteří jsou na tom stejně jako vy. Nikdo není lepší nebo horší, všichni prostě začínají. Pravidelnými tréninky se skupina stmeluje a stává se z tým přátel.

B) Zapojení se v průběhu roku. Ne každý má možnost začít v době otevření nové třídy. Toto by nemělo být překážkou začít cvičit či odkládat rozhodnutí začít cvičit o dalšího půl roku, případně se rozhodnout nezačít vůbec 🙂 Z toho důvodu máme pro začátečníky otevřeny dveře celoročně. Můžete kdykoli, po domluvě, přijít na trénink a aktivně se zapojit. První trénink je zdarma, čili nic neriskujete.

V Krav Maga Centrum Ostrava trénujeme systematicky a neustále se vracíme k základům, protože správně položené základy umožňují vybudovat efektivní individuální koncept sebeobrany. To znamená, že ať již příjdete na trénink v rámci nově otevřené třídy pro začátečníky nebo v průběhu roku, vždy se naučíte vše potřebné pro efektivní řešení krizových situací. Není třeba se obávat, že nějakou techniku nezvládnete nebo, že ji již ostatní umí a vy se jí nebudete mít čas naučit. Koncept výuky vypracovaný v United Krav Maga World Oraganization, jíž jsme součástí, je léty prověřený a zaručuje každému adekvátní přístup a rozvoj schopností nutných pro sebeobranu.

Pokud máte jakékoliv dotazy, využijte kontaktního formuláře.

Uložit odkaz do záložek.