Leden 2024 – Úvodní trénink pro studenty 30+

Úvodní trénorez_webink pro nové zájemce proběhne v pondělí 22. ledna 2024 od 18:00 v tělocvičně Krav Maga Centrum na Mjr. Nováka 34 v Ostravě Hrabůvce.

Registrace na úvodní trénink zde: registrační formulář

Seznámíte se se systémem Krav Maga, tréninkovými metodami, principy ruské školy bojových umění a přístupem k řešení konfliktnich situací. Vše si prakticky vyzkoušíte a již z prvního tréninku si odnesete nové poznatky, které vám mohou pomoci v případě konfliktu. Na tréninku pracujeme rovněž s psychologickou částí konfliktu a i tuto část si vyzkoušíte.

Věnujeme se výuce boje beze zbraně i se zbraněněmi, jako jsou nůž, mačeta, tyč. Součástí výuky je rovněž výcvik s palnými a improvizovanými zbraněmi a boj proti více útočníkům.

Nezbytnou součástí tréninku je fyzická příprava. Vzhledem k tomu, že Krav Maga není sport, přistupujeme k fyzické přípravě individuálně, tzn. každý cvičí dle svých možností a zvyšuje svou fyzickou připravenost tempem jemu vlastním. Nicméně bez fyzičky nelze očekávat zázraky, tudíž kondici, ohebnost, pružnost a sílu chceme rozvíjet minimálně stejnou měrou jako technickou stránku sebeobrany.

Na trénink si vezměte tepláky nebo dlouhé kalhoty, tričko, pití (nejlépe vodu), ručník, obuv nebudete potřebovat, cvičíme na tatami a tudíž na boso. Více nebude potřeba. Posléze budete potřebovat suspenzor a další chrániče, ale to si řekneme na dalším tréninku 🙂

Registrace na úvodní trénink zde: registrační formulář

Uložit odkaz do záložek.